kandydatów

Etat Administrator IT

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Jesteśmy częścią globalnej firmy logistycznej, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu Information & Communication Technologies i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

Administrator IT
Miejsce pracy: Piaseczno
Zadania, jakie na Ciebie czekają:
  • Obsługa infrastruktury informatycznej oraz zapewnienie ciągłości pracy systemów IT
  • Prowadzenie audytów z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Utrzymanie i opieka nad infrastrukturą serwerową (Windows, Linux)
  • Administracja Active Directory, MS Exchange, Hyper-V, (120 użytkowników)
  • Administracja siecią LAN / WLAN (CISCO, FortiGate)
  • Zarządzanie systemami wydruku
  • Zarządzanie licencjami oprogramowania
  • Zarządzanie dokumentacją i przestrzeganie zasad dot. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
  • Wspieranie klientów wewnętrznych
  • Współpraca z innymi jednostkami w naszej firmie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Brak dress code’u
  • Parking dla pracowników
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy
  • oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. Pożyczki na preferencyjnych warunkach
Oczekiwania:
  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Active Directory oraz MS Exchange
  • Znajomość systemów operacyjnych i aplikacji Microsoft na poziomie administracyjnym
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu sieci LAN / WLAN
  • Znajomość zagadnień urządzeń sieciowych klasy UTM
  • Proaktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań
  • Otwartość w kontaktach z innymi i chęć wspierania klientów wewnętrznych