Etat Inżynier - Technolog Lekkich Konstrukcji Stalowych (Balustrady)

Firma: Blachmet S.C. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7488510, z dnia 2022-09-05

Blachmet S.C.

Wiodący producent balustrad firma Blachmet zatrudni osobę na stanowisko Technologa

Inżynier - Technolog Lekkich Konstrukcji Stalowych (Balustrady)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • tworzenie rysunków warsztatowych w Auto-cad,
  • kosztorysowanie nowych inwestycji.

Do podjęcia pracy KONIECZNA jest bardzo dobra znajomość AUTO-CADa - osoby nie spełniające powyższego wymagania prosimy o nie składanie aplikacji.

Wymagania

  • umiejętność wykonywania pomiarów "z natury"
  • tworzenie rysunków warsztatowo-produkcyjnych dla konstrukcji metalowych (balustrady, schody, ogrodzenia, ciężkie konstrukcje stalowe)
  • znajomość rysunku technicznego i budowlanego
  • prawo jazdy kat. B - umiejętność koordynowania prac w firmie
  • zaradność techniczna - doświadczenie/znajomość tematu balustrad (mile widziane).

Oferujemy

  • ciekawą pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość awansu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-09-2022
Wyświetleń: 85