kandydatów

Etat Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Firma: BK SEE POLAND S.A. miejsce pracy: Warszawa

Firma BK SEE Poland działająca obecnie na polskim rynku koncentruje się na zarządzaniu
dwudziestoma restauracjami sieci Burger King. W związku z dynamicznym rozwojem działalności
poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za wspieranie działań z obszaru księgowości.
Szczegółowy zakres obowiązków jest następujący:
  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur.
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów.
  • Księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie kont kontrahentów.
  • Wprowadzanie płatności w systemie bankowym.
  • Przygotowywanie i analiza zestawień okresowych i raportów.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu finansowo-księgowego.
Nasze oczekiwania:
  • Student / absolwent.
  • Znajomość języka angielskiego komunikatywna.
  • Znajomość aplikacji MS Office (w szczególności Excel).
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie.
  • Spójność, dokładność i dbałość o szczegóły.
  • Chęć do zdobywania wiedzy.
  • Zdolność do samodzielnej pracy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi.
  • Umiejętność pracy w grupie.
Nasza oferta:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Praca hybrydowa (3 dni w biurze + 2 dni zdalnie).
  • Praca dla globalnej, dobrze rozpoznawalnej marki Burger King.
  • Możliwość nauki angielskiego.
  • Przyjemna atmosfera pracy.