kandydatów

Etat Inżynier / Kierownik ds. Montaży

Firma: Energop Sp. z o.o. miejsce pracy: Płock

Firma ENERGOP SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Inżynier / Kierownik ds. Montaży
Miejsce pracy: Płock
Zadania:
  • Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej w ramach przydzielonego zakresu robót
    i podział zadań między podległe zespoły realizacyjne,
  • Nadzór nad przygotowaniem i organizacją budowy w granicach nadzorowanego zakresu robót,
  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i kontrola podległego zespołu wykonawczego, bieżące informowanie podległego personelu o zadaniach i sposobie realizacji,
  • Ciągła analiza stopnia zaawansowania wszystkich prac wykonywanych przez podległe zespoły i nadzór nad efektywnym wykorzystywaniem czasu pracy personelu wraz z analizą absencji w celu uzyskania możliwie najwyższej wydajności i jakości pracy,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych odbiorów odcinków robót od realizujących te prace brygad,
  • Nadzorowanie przestrzegania regulaminu i dyscypliny pracy przez podległych pracowników,
  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb Zleceniodawcy, Kierownika Budowy i Kierownika Projektu,
  • Współpraca przy wycenie składanych przez Spółkę ofert.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – techniczne (preferowane kierunki: mechaniczny lub inżynierii produkcji ze specjalizacją mechanika, budowa maszyn, inżynieria materiałów metalowych, spawalnictwo),
  • Znajomość prawa budowlanego, mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
  • Umiejętność koordynowania robót i prowadzenia projektu zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP,
  • Dobra znajomość środowiska Microsoft Office (w szczególności Excel i MS Project),
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie kraju oraz poza granicami,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwości rozwoju;
  • Dobre warunki pracy;
  • Pakiet benefitów.