kandydatów

Etat Magazynier / Pracownik gospodarczy

Firma: METCONCEPT Sp z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 7517130, z dnia 2022-09-12

Praca od zaraz

W związku z rozwojem firmy, szukamy pracowników na stanowisko:

Magazynier / Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Rozkładanie, rozładowywanie towarów na magazyn zgodnie z polityką magazynową
  • Wydawanie materiałów na produkcję
  • Indeksowanie i wprowadzanie materiałów do systemu oraz wykonywanie operacji magazynowych w tym systemie
  • Dbanie o teren firmy, utrzymanie porządku i terenów zielonych
  • Konserwacja budynku i nieskomplikowane naprawy niewymagające kwalifikacji
  • Utrzymanie sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznym
  • Gospodarka odpadami
  • Przyjmowanie dostaw materiałów i towarów

Wymagania

  • Obsługa wózka widłowego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace w pełnym wymiarze godzin
  • Opieka medyczna enel-med
  • Ubezpieczenie OC i NNW
  • Perspektywy podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Samodzielność na stanowisku pracy
  • Płaską strukturę organizacyjną
  • Miłą atmosferę pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-09-2022
Wyświetleń: 63