kandydatów

Etat Doradca Klienta w branży sportowej

Firma: Contact Center Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Interesujesz się sportem i chcesz wykorzystywać swoją wiedzę w codziennej pracy? A może chcesz zarażać swoją pasją innych?

Wyślij swoje CV! Szukamy właśnie Ciebie!

Praca w naszej organizacji pozwoli Ci rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne, a jeśli nie masz doświadczenia zawodowego – nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!

Zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Doradca Klienta w branży sportowej
Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • dogodne warunki zatrudniania - umowa zlecenie;
  • świetną lokalizację - biuro w doskonałym węźle komunikacyjnym;
  • elastyczny czas pracy - grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności;
  • przyjazną atmosferę - praca w zgranym zespole; wyjścia integracyjne;
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Multisport;
  • profesjonalne szkolenia; konkursy motywacyjne, platformę do nauki języków;
  • drużynę sportową;
  • program rekomendacji pracowników.
Twoje obowiązki:
  • telefoniczna obsługa Klientów sklepu internetowego – udzielanie informacji o statusie zamówienia, pomoc w doborze odpowiednich produktów, informowanie o dostępności produktów
  • budowanie i dbanie o dobre relacje z Klientami;
  • doradzać swoim Klientom, co najlepiej sprawdza się w sporcie;
  • jeśli stawiasz na rozwój - możesz rozwijać się dzięki szkoleniom oraz być odpowiedzialnym za kształtowanie pracy całego zespołu.
Nasze wymagania:
  • otwartość na pracę z Klientem,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • dobra znajomość komputera;
  • pozytywne nastawienie
  • chęć nauki
  • Posiadanie statusu ucznia/studenta oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy, a sport jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu!