kandydatów

Etat EBS Developer

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

EBS Developer
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania
  • Konfigurację systemu Oracle EBS
  • Współpracę z innymi pracownikami działu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość PL/SQL, SQL, OAF, XML Publisher, Oracle Forms, Oracle Reports
  • Znajomość architektury rozwiązań z rodziny Oracle E-Business Suite;
  • Znajomość modułów finansowych Oracle eBS
  • Dobra znajomość j. angielskiego (czytanie dokumentacji, obsługa zgłoszeń serwisowych)

Dodatkowy atut:

  • Mile widziane: znajomość narzędzi kontroli wersji (GIT)

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

  • Pracę w interesujących projektach
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Praca z dogodnej lokalizacji (Galeria Młociny/Stacja Metra Młociny)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe
  • Możliwości rozwoju wewnątrz struktury Inter Cars
  • Pracę w zespole doświadczonych osób dzielących, się wiedzą