kandydatów

Etat Konsultant ds. Obsługi Klienta

Firma: Contact Center Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Szukasz stałej pracy? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne lub zdobyć doświadczenie?

Wyślij swoje CV! Szukamy właśnie Ciebie!

Praca w naszej organizacji pozwoli Ci rozwinąć swoje kompetencje, a jeśli nie masz doświadczenia – nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!

Zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Konsultant ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • dogodne warunki zatrudniania - umowa zlecenie;
  • świetną lokalizację - biuro w doskonałym węźle komunikacyjnym;
  • stałe godziny pracy – poniedziałek-piątek w godz. 8-16;
  • przyjazną atmosferę - praca w zgranym zespole; wyjścia integracyjne;
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Multisport;
  • profesjonalne szkolenia; konkursy motywacyjne, platformę do nauki języków;
  • drużynę sportową;
  • program rekomendacji pracowników.
Twoje obowiązki:
  • obsługa Klientów (3 kanały kontaktu: telefon, e-mail, liveczat)
  • udzielanie informacji dot. produktu, pomoc techniczna;
  • budowanie i dbanie o dobre relacje z Klientami;
  • jeśli stawiasz na rozwój - możesz rozwijać się dzięki szkoleniom oraz być odpowiedzialnym za kształtowanie pracy całego zespołu.
Nasze wymagania:
  • otwartość na pracę z Klientem,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, wielozadaniowość;
  • dobra znajomość komputera;
  • szybkość uczenia się;
  • pozytywne nastawienie;
  • Posiadanie statusu ucznia/studenta oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy, lubisz rozmawiać przez telefon i jesteś gotowy na zmianę pracy - dołącz do naszego zespołu!