kandydatów

Etat Kierownik sprzedaży / Marketing online

Firma: ONLINE UNITED GmbH miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7510560, z dnia 2022-09-13

ONLINE UNITED jest specjalistyczną agencją w zakresie marketingu internetowego i działa na rynku europejskim od ponad 11 lat. Wspieramy duże i średnie sklepy internetowe, aby pomóc w zdobywaniu nowych klientów oraz osiągnąć większą rozpoznawalność na rynku internetowym.

Teraz chcemy otworzyć nowy oddział w Polsce i szukamy właśnie Ciebie jako jednego z naszych najważniejszych pracowników! Zostań częścią naszego nowego start-upu!

Kierownik sprzedaży / Marketing online

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Celem Twojej pracy jest pozyskanie nowych klientów.
  • Celujemy w sklepy internetowe, które obsługują tylko polski rynek,
  • Jak również klientów prowadzących działalność międzynarodową.

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży - jesteś szybki w działaniu, interesuje Cię reklama i marketing internetowy!
  • Zbudowałeś już swoją pierwszą sieć w dziedzinie e-commerce?
  • Masz dobre umiejętności zarządzania sobą, jesteś zdyscyplinowany i wysoce zmotywowany.
  • Twoje umiejętności społeczne obejmują empatię i znajomość ludzkiej natury, lubisz też osiągać cele samodzielnie i w zespole.
  • Osobiście charakteryzuje Cię autorefleksja, ciekawość, pasja, wytrwałość i pracowitość.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Ponadprzeciętny pakiet wynagrodzeń z wynagrodzeniem stałym i prowizją
  • Pewne zatrudnienie oparte o  umowę o pracę na czas nieokreślony w stabilnej finansowo, dobrze sytuowanej na rynku firmie typu start-up.
  • Laptop, smartfon i wszystko inne, co jest potrzebne do pracy
  • Prosta hierarchia i dużo miejsca na indywidualny rozwój zawodowy: Sukces jest w Twoich rękach od tego co osiągniesz
  • Szeroki zakres możliwości dokształcania się
  • Elastyczne godziny pracy dla lepszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-09-2022
Wyświetleń: 71