kandydatów

Etat Analityk biznesowo-finansowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7523847, z dnia 2022-09-14

Klient portalu Praca.pl

Analityk biznesowo-finansowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie cyklicznych i ad-hoc raportów, analiz i sprawozdań na potrzeby zespołu zarządzającego.
  • Aktywne uczestnictwo w przygotowaniu budżetów i planów finansowych firmy oraz weryfikacja ich wykonania.
  • Weryfikacja poprawności rozliczenia i analiza realizowanych projektów pod kątem kosztów, przychodów, marż.
  • Bezpośrednia i aktywna współpraca z działem księgowości i działem operacyjnym przy ustalaniu wyników miesięcznych, analiza kompletności przychodów i kosztów.
  • Współpraca z menadżerami w zakresie analizy wyników finansowych w zakresie obszarów ich odpowiedzialności.
  • Cykliczna analiza rozrachunków i przepływów pieniężnych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel do analizy danych (formuły, tabele przestawne) oraz Ms Power Point - warunek konieczny
  • Dobra znajomość j. angielskiego (biznesowego)
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia, analiza, rachunkowość, itp.)
  • Umiejętność rozumienia pojęć / definicji dotyczących sprawozdania finansowego oraz procesów księgowych.
  • Prosimy o podanie oczekiwanego, miesięcznego wynagrodzenia brutto – oferty bez tej informacji nie będą rozpatrywane.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet benefitów.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.