kandydatów

Etat Specjalistka / Specjalista ds. zamówień i logistyki

Firma: AMC Aviation Sp. z o. o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

AMC Aviation Sp. z o. o. jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się i efektywnie zarządzaną firmą z sektora Business Aviation. Świadczący usługi w zakresie Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu Part- CAMO, Obsługi Technicznej Part-145 oraz czarteru samolotów działającą na rynku od 2008 roku.

Specjalistka / Specjalista ds. zamówień i logistyki
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie niezbędnych części, materiałów i sprzętu do zaplanowanej obsługi technicznej;
  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami części lotniczych;
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych;
  • Przygotowywanie wycen części zamiennych;
  • Współpraca z firmami logistycznymi w zakresie dostaw;
  • Przeprowadzanie odpraw celnych;
  • Ewidencja faktur oraz kontrola ich obiegu.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe);
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów/logistyce;
  • Posługiwanie się j. angielskim umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami (min. B2);
  • Zdolności organizacyjne;
  • Zaangażowanie oraz komunikatywność.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z wieloletnim doświadczeniem;
  • Praca w młodym, przyjaznym zespole;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i karty Multisport.