kandydatów

Etat Pracownik Magazynowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7529484, z dnia 2022-09-14

Klient portalu Praca.pl

Dystrybutor elementów złącznych oraz podzespołów elektronicznych, importer znanych światowych marek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompletacja towaru zgodnego z zamówieniem
  • Kontrola poprawności pakowania towarów
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Pakowanie i nadawanie zamówień
  • Udział w cyklicznych inwentaryzacjach
  • Wykonywanie ogólnych prac magazynowych

Wymagania

  • Pracowitość, zaangażowanie
  • Dokładność i staranność w wykonywanych obowiązkach
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy fizycznej (chodzenie, dźwiganie)

Oferujemy

  • Zatrudnienie ma podstawie umowy o pracę
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • Odpowiednie wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników