kandydatów

Etat Specjalista ds. kosztorysowania robót elektrycznych

Firma: Mad-Tech sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7539501, z dnia 2022-09-16

Mad-Tech Sp. z o.o. od ponad 15 lat uczestniczy w wielu projektach budowlanych w zakresie
instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz przeciwpożarowych. Posiadamy wiele
certyfikatów szkoleniowych z zakresu techniki instalatorstwa oraz szkoleń produktowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 50 wykwalifikowanych pracowników w różnych dziedzinach branży.

Specjalista ds. kosztorysowania robót elektrycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Analiza wymagań zapytań ofertowych, zapisów SIWZ oraz dokumentacji przetargowej
  • Opracowanie kosztorysów na podstawie przekazanej dokumentacji
  • Wycena rozdzielnic nn
  • Sporządzanie budżetu oferty na podstawie opracowanych wcześniej kosztorysów
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz analiza ofert
  • Sporządzanie ofert techniczno -handlowych
  • Pozyskiwanie i weryfikowanie dostawców i podwykonawców
  • Uczestniczenie w wizjach lokalnych na obiektach budowanych lub ofertowanych w celu, przygotowania wycen

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) branżowe
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (w szczególności: AutoCad, pakietu MS Office)
  • Znajomość programu kosztorysowego np. Norma PRO
  • Znajomość programów do wyceny rozdzielnic nn (Rapsody, XL Pro itp.)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Sumienność, otwartość na wiedze oraz nowe doświadczenia
  • Efektywność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych, niskoprądowych, telekomunikacyjnych i pokrewne
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań,
  • Dokładność
  • Znajomość branży instalacji elektrycznych
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę , jesteśmy również otwarci na różne formy zatrudnienia: zlecenia B2B i inne.
  • Rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie