kandydatów

Etat E-commerce Manager

Firma: Jutro Medical Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

E-commerce Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia Pacjentów.

Jutro Medical to warszawski start-up z branży medyczno–technologicznej, który rewolucjonizuje oblicze polskiej opieki zdrowotnej.

Pracujemy nad tym, aby za kilka lat ratować życie setek tysięcy osób, a dziesiątki milionów naszych Pacjentów mogły cieszyć się lepszym zdrowiem – Adam Janczewski, CEO Jutro Medical.

Jutro Medical to przede wszystkim innowacyjna technologia – autorski system do obsługi Pacjentów opracowany wspólnie z lekarzami. Jesteśmy również nowoczesną Przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), w której Pacjenci, w ramach świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia, mogą odbyć wizytę lekarską oraz wykonać konieczne badania. Przychodnia jest dostępna dla wszystkich Pacjentów objętych państwowym ubezpieczeniem zdrowotnym, bez konieczności opłacania dodatkowych abonamentów.

Nasze przychodnie znajdują się w 4 miastach Polski: w Warszawie w której mamy 3 przychodnie, w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu.

Wspierają nas Aniołowie Biznesu oraz najlepsze fundusze Venture Capital – Kogito Ventures, Market One Capital, Inovo Venture Partners oraz niemiecki fundusz Rheingau Founders. W kolejnej rundzie inwestycyjnej, pozyskaliśmy kwotę ponad 27 mln złotych, którą przeznaczamy na skalowanie naszych działań oraz rozwój technologii.

Jakie zadania na Ciebie czekają:
  • współtworzenie strategii kanału sprzedaży e-commerce
  • koordynowanie projektów, zleceń wdrożeniowych w obszarze budowy oraz rozwoju platformy e-commerce – rozwój produktów oraz tworzenie nowych
  • osiąganie celów w zakresie sprzedaży, marży, konwersji, średniego paragonu (koszyka), wykonania budżetu oraz parametrów strony internetowej
  • optymalizacja kanałów akwizycji oraz analityka sklepu (m.in. Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, analiza SEO, afiliacja etc.)
  • nadzorowanie budżetu
Poznaj naszego dyrektora medycznego oraz lekarzy pracujących w warszawskich placówkach Jutro Medical:
Co musisz mieć ze sobą:
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze e-commerce m.in. w zakresie obsługi konfiguracyjnej, integracyjnej, wdrożeniowej
  • samodzielność oraz nastawienie na osiąganie założonych celów
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
Dodatkowe atuty:
  • posiadasz doświadczenie w pracy z Tableau
  • orientujesz się w branży medycznej i/lub pracowałeś/aś w niej
Spodoba Ci się u nas jeśli:
  • entuzjastycznie podchodzisz do wyzwań, których jest u nas sporo, nie są Ci one straszne, nie traktujesz ich jak problem
  • mocno stawiasz na rozwój, jesteś ambitny/a, masz w sobie dużą chęć przyswajania nowej wiedzy
  • dbasz o szczegóły, jesteś dokładny/a w tym, co robisz i lubisz, kiedy coś jest dobrze zrobione
  • zdajesz sobie sprawę, że jak to w start-upie, nie wszystko jest idealne i perfekcyjne, dużo się dzieje, ad-hock i ASAP nie są Ci straszne
  • masz w sobie głód przygody, potrafisz zapałać entuzjazmem do idei, zajawić się pomysłem
  • jesteś komunikatywny/a, otwarty/a na dialog, lubisz jasny i precyzyjny przekaz
  • budzisz się rano i zastanawiasz się, jaki wpływ na świat ma Twoje życie
  • jesteś gotowy/a walczyć o poprawę jakości polskiej opieki zdrowotnej i chcesz nam pomóc ratować życie setek tysięcy osób oraz sprawiać, że nasi Pacjenci będą mogli cieszyć się lepszym zdrowiem
 Co gwarantujemy:
  • elastyczne godziny pracy - możesz zacząć i skończyć swoją pracę o dowolnej porze
  • 20 dni pełnopłatnej przerwy w świadczeniu usług
  • pełnopłatne urlopy chorobowe (100%)
  • konsultacje medyczne z pierwszej ręki :)
  • kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji, ciągłym usprawnianiu współpracy w zespole, indywidualnym podejściu do rozwoju
  • no dress code policy i nieformalną atmosferę pracy
  • nielimitowany dostęp do platform edukacyjnych
  • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych
Poznaj nasz zespół

Więcej informacji o firmie i naszych pracownikach znajdziesz na stronie:
www.jutromedical.com/kariera/dev