kandydatów

Etat Key Account Manager

Firma: BUY PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

BuyPV.eu to importer oraz autoryzowany dystrybutor światowej jakości paneli fotowoltaicznych z Tier 1 oraz wieloletni dostawca kompleksowych rozwiązań w dziedzinie OZE. To fachowa wiedza, doświadczenie i dobrze wyposażona hurtownia ze stałymi dostawami materiałów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w Polsce i na rynkach europejskich poszukujemy osób do pracy w branży instalacji fotowoltaicznych na stanowisko:

Key Account Manager

NA RYNEK EUROPEJSKI

miejsce pracy: Warszawa

  • umowa: B2B
  • praca od zaraz
  • praca hybrydowa (praca zdalna max. 4 dni / tydzień)
  • rekrutacja hybrydowa: stacjonarna / zdalna
  • tryb wypłaty: miesięczna
  • system wynagrodzeń: stała podstawa + premia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • pozyskiwanie i rozwijanie bazy klientów biznesowych na terenie Europy;
  • identyfikowanie możliwości rynku i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami aktualnymi oraz nowo pozyskanymi;
  • obsługa kluczowych klientów Spółki na wyznaczonym obszarze krajów europejskich;
  • prowadzenie prezentacji oraz negocjacji ofert i kontraktów handlowych;
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów i działań konkurencji;
  • odpowiedzialność za osiągnięcie celów wyznaczonych przez Zarząd i ujętych w planach sprzedażowych Spółki;
  • realizacja celów związanych z budowaniem marki firmy BuyPV na rynkach europejskich;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • nadzorowanie standardów jakości w zakresie sprzedaży;
  • aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesów sprzedażowych i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • aktywna współpraca z zespołami operacyjnymi firmy.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym (obsługa mailowa i telefoniczna klientów z krajów EU w języku angielskim);
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego, rumuńskiego lub bułgarskiego;
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych oraz obsłudze kluczowych klientów;
  • łatwość w budowaniu długofalowych relacji;
  • umiejętność zarządzania projektami, łatwość w rozwiązywaniu napotkanych trudności;
  • znajomość zasad zarządzania i umiejętność stosowania ich w obszarze sprzedaży;
  • znajomość pakietu MS Office, Excel;
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność;
  • umiejętność zarządzania zespołem.
OFERUJEMY:
  • narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • samochód służbowy;
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo w formie zdalnej;
  • stabilne zatrudnienie w zespole specjalistów;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o dopisanie w CV (ze zdjęciem) klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu firmy BuyPV, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Buy PV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566) ul. Puławska 2. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych procesów rekrutacyjnych”.Do CV bez zdjęcia – klauzula: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu firmy BuyPV, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Buy PV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566) ul. Puławska 2”.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.