kandydatów

Etat Pokojowa do hotelu / Housekeeping Room Attendant

Firma: Royal Tulip Warsaw Apartments miejsce pracy: Warszawa

Marka Royal Tulip należy do sieci Louvre Hotels, której właścicielem jest do Jin Jiang Hotels - druga co do wielkości grupa hotelowa na świecie. 5-gwiazdkowe luksusowe hotele Royal Tulip to wyjątkowe obiekty położone w niezwykłych lokalizacjach. Zapewniają szereg udogodnień, spersonalizowane usługi oraz wysoki poziom komfortu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pokojowa do hotelu / Housekeeping Room Attendant
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • profesjonalna obsługa gości hotelowych zgodnie ze standardami Royal Tulip,
  • sprzątanie pokoi oraz utrzymywanie czystości części wspólnych,
  • zgłaszanie wszelkich uszkodzeń i koniecznych napraw w pokojach oraz innych częściach obiektu,
  • przestrzegania zasad i procedur dotyczących utrzymania czystości,
  • współpraca z pozostałymi pracownikami.
Nasze wymagania
  • poczucie estetyki, skrupulatność i zaangażowanie w pracę,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista.
To oferujemy
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia(możliwa umowa o prace oraz zlecenie)
  • możliwość realnego rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy,
  • ceny specjalne w hotelach sieci na całym świecie,
  • obiady pracownicze, kawa, herbata
  • prywatna opiekę medyczną oraz dofinansowanie zajęć sportowych,
  • wsparcie kierownictwa oraz pakiet szkoleń.

Praca 7 dni w tygodniu jedno zmianowa (bez godzin nocnych)