kandydatów

Etat Konsultant ds. Wsparcia Klienta

Firma: Allianz miejsce pracy: Warszawa

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!

Aktualnie poszukujemy:

Konsultant ds. Wsparcia Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków

W eksperckim gronie, będziesz uwalniał(a) od niepewności naszych klientów i agentów. Do Twoich zadań będzie należało odbieranie połączeń przychodzących, aktywne słuchanie, udzielanie informacji, przyjmowanie dyspozycji i roszczeń, rozwiązywanie trudnych i nietypowych spraw oraz obsługa korespondencji z klientami.
Koniecznie aplikuj - a my zajmiemy się resztą.
Dołącz do nas jeśli:
Szukasz pierwszej, poważnej pracy?
A może poświęciła(e)ś kilka lat na wychowanie dzieci, a teraz przyszedł czas na Twoją karierę?
Jesteś zmęczony(a) długoletnią pracą, ale w zupełnie innej branży?

Nasze wymagania
  • Nie musisz mieć doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
  • Ważne dla nas, że lubisz pomagać ludziom
  • Kluczowa jest dla nas Twoja chęć zdobywania wiedzy
  • Chcemy abyś związał/a się z nami długofalowo

Obecnie oferujemy elastyczny model pracy, pracujemy głównie zdalnie, ale w niedalekiej przyszłości bądź gotowa/gotów na pracę z biura w wymiarze 1-2 dni w tygodniu. Twoja obecność w biurze będzie również niezbędna w okresie szkolenia wstępnego i poznawania naszych systemów – w wymiarze ok. 4 dni.

Nie obawiaj się. Doceniamy różnorodność. Ze wszystkim sobie poradzimy. Pomożemy Ci. Zapewniamy pełne przygotowania do nowej roli. Kluczowe są Twoje chęci oraz otwartość na naukę.

Jesteś studentem lub dopiero wchodzisz na rynek pracy? Nie masz doświadczeń zawodowych, nie szkodzi! Nie musisz nam wysyłać swojego CV wystarczy, że wypełnisz formularz a my się z Tobą skontaktujemy.

Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia – pochwal się nimi, dołączając dokument.

To oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość pracy zdalnej (docelowo model hybrydowy)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Zdalne konsultacje medyczne
  • Programy wellbeingowe
  • Dostęp do platform e-learningowych
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-09-2022
Wyświetleń: 84