kandydatów

Etat Tłumacz / Tłumaczka języka angielskiego

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • bonusy finansowe
  • szkolenia produktowe
  • przejrzysty system wynagradzania
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Tłumacz(-ka) języka angielskiego

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: MBŁ/83/0922

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Do zespołu tłumaczy w Departamencie Zarządzania Organizacją poszukujemy doświadczonego tłumacza, który swoją wiedzą i umiejętnościami wesprze nas w codziennych zadaniach. Zajmujemy się wykonywaniem tłumaczeń pisemnych na wewnętrzne potrzeby banku, a także współpracą z zewnętrznymi agencjami tłumaczeń.

Jesteśmy 5-osobowym zespołem doświadczonych tłumaczy, którym niestraszne żadne językowe wyzwanie. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie, dzięki czemu wzajemnie się uzupełniamy i od wielu lat tworzymy zgrany zespół. Gwarantujemy przyjazną atmosferę pracy i poczucie humoru.

Brzmi interesująco? Zapraszamy!

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne realizowanie tłumaczeń pisemnych z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski,
  • weryfikacja tłumaczeń wykonanych przez innych członków zespołu,
  • współpraca z pozostałymi tłumaczami przy realizacji projektów tłumaczeniowych,
  • wsparcie klientów wewnętrznych w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi,
  • realizowanie innych zadań zleconych przez koordynatora zespołu.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - studia językowe (np. lingwistyka stosowana, anglistyka) lub student ostatniego roku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. C1,
  • doświadczenie na stanowisku tłumacza/weryfikatora (w przypadku studenta odbyte praktyki),
  • podstawowa wiedza z zakresu bankowości i finansów, wiedza ogólna na temat funkcjonowania gospodarki,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność i punktualność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1,
  • doświadczenie z tekstami o tematyce finansowej,
  • znajomość MemoQ.

Oferujemy:

  • współpracę w gronie ludzi otwartych na zmiany,
  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance (elastyczne godziny pracy),
  • pracę w modelu hybrydowym (2 dni w z biura i 3 dni zdalnie),
  • nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy,
  • programy rozwojowe, np.: Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarządzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym),
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron z wykorzystaniem podejścia Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, LinkedIn Learning, platformy językowej (j. angielski, j. niemiecki).