kandydatów

Etat Menadżer Działu Kontrolingu

Firma: Haer miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7565100, z dnia 2022-09-23

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej szukamy osoby na stanowisko:

Menadżer Działu Kontrolingu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za całość spraw związanych z kontrolingiem w firmie produkcyjnej i spółkach zależnych- kontrola kosztów wytworzenia produktów, analiza rentowności produktów, ocena rentowności projektów inwestycyjnych itp.
  • Nadzór nad działem kontrolingu, zarządzanie zespołem kontrolerów finansowych
  • Analiza rentowności i marż produktów oraz kanałów sprzedaży
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Przygotowywanie planu przepływów gotówkowych
  • Sporządzanie raportów skonsolidowanych

Wymagania

  • Około 10-letnie doświadczenie w kontrolingu
  • Doświadczenie w firmach produkcyjnych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki to ekonomia lub finanse i rachunkowość)
  • Umiejętność pracy z wieloma spółkami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość instrumentów finansowych: akcje, prawa do akcji obligacje, certyfikaty inwestycyjne, warranty subskrypcyjne, kwity depozytowe, kontrakty terminowe, swapy, certyfikaty ustrukturyzowane
  • Umiejętność zarządzania budżetem