kandydatów

Etat Pracownik produkcyjny

Firma: Hosten Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 7565157, z dnia 2022-09-23

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: PRO./09/22

Opis stanowiska

  • Praca w działach: wtryskarki, ekstrudery, okleiniarka, roll formery, lakiernia proszkowa
  • Pomoc  w zadaniach produkcyjnych operatorowi maszyny
  • Przygotowania surowca do produkcji
  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych elementów
  • Odbieranie  i układanie towaru
  • Dbanie o czystość powierzonej maszyny

Wymagania

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Zainteresowanie dłuższą współpracą
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Stabilna praca w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyuczenie do pracy

  • Praca w miłej atmosferze