kandydatów

Etat Pracownik Administracyjny

Firma: Hosten Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 7565169, z dnia 2022-09-23

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Pracownik Administracyjny

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: ADM/09/22

Opis stanowiska

  • Sporządzanie dokumentów firmowych, raportów, sprawozdań i zestawień
  • Kontakt mailowy, telefoniczny z kontrahentami
  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy działami firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Obsługiwanie urządzeń biurowych
  • Inne prace zlecone

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość  obsługi sprzętów biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność
  • Wielozadaniowość
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Praca w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji  na rynku
  • Umowa o pracę
  • Praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku
  • Możliwość nieustającego rozwoju
  • Przyuczenie oraz szkolenia niezbędne do pracy na nowym stanowisku
  • Praca w dogodnej lokalizacji
  • Miła atmosfera pracy