kandydatów

Etat Magazynier / Kierowca

Firma: Interton Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Interton Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją szerokiej gamy opakowań z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Firma powstała w marcu 2003 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza i została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Specjalizujemy się w produkcji opakowań do kosmetyków kolorowych. W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę opakowań do błyszczyków, tuszów do rzęs, eye linerów, cieni do powiek, pomadek do ust, pudrów prasowanych oraz różów do policzków. Dysponujemy dużymi możliwościami dekoracji opakowań poprzez lakierowanie, metalizację, barwienie tworzywa z którego są wykonane oraz szerokimi możliwościami wykonywania nadruków techniką sitodruku i hot stampingu. W naszej ofercie produktowej znajduje się również szeroka gama końcówek aplikujących do lip glossów, eye linerów oraz szeroki wybór szczotek do mascar.

Magazynier / Kierowca
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Zakres obowiązków, m.in:
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Przygotowanie i wydawanie zamówień dla produkcji,
  • Prace magazynowe,
  • Jazda busem do 3,5 t (dostawy i odbioru towarów od klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie na magazynie: ok 1 roku,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane UDT),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w obsłudze systemu Comarch (mile widziane),
  • Doświadczenie w obsłudze systemu skanerów (mile widziane),
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość,
  • Ze względu na specyfikę wykonywanej pracy, mile widziane są osoby poniżej 40 lat.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z możliwością przyuczenia,
  • Umowę o pracę,
  • Stałe zatrudnienie,
  • Ubezpieczenie.