kandydatów

Etat Pracownik Budowlany / Wagowy

Firma: Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 7570332, z dnia 2022-09-26

Sinohydro to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Pracownik Budowlany / Wagowy

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

  • Kontrola i ważenie materiałów dostarczanych na plac budowy wraz ze wskazaniem miejsc ich rozładunku
  • Prowadzenie rejestrów,
  • Przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji
  • Współpraca z zespołem

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Skrupulatność, dokładność, sumienność, uczciwość
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Obsługa komputera
  • Wykształcenie zawodowe/podstawowe, średnie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dodatek za staż pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-09-2022
Wyświetleń: 67