kandydatów

Etat Pracownik produkcji – Pakowacz

Firma: ManpowerGroup miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Pracownik produkcji – Pakowacz
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Nr Ref.: 548

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i wysokie dodatki
  • Praca w systemie 3 zmian (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)
  • Dobrze zorganizowany proces wdrożenia nowego pracownika – nikt nie jest rzucany na głęboką wodę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Realna możliwość kontynuowania współpracy bezpośrednio z naszym Klientem
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Oferta skierowana również do osób z Ukrainy.

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zadania:

  • Ciekawa praca – różnorodne zadania m.in. pakowanie asortymentu, wypiekanie danego pieczywa, obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych
  • Dbanie o jakość produktów
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz urządzeń

Masz doświadczenie w pracy na produkcji czy może chcesz je zdobyć?
Jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej?

Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!
Najważniejsze są dla nas Twoje chęci do pracy i zaangażowanie!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.