kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 107032

Warunki pracy

Warunki pracy:

- praca biurowa w siedzibie urzędu

- użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, skaner).

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

- wejście do budynku NDAP jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością - brak progów utrudniających poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową

- brak windy

- stanowisko pracy usytuowane jest na I piętrze budynku

- pomieszczenie sanitarne dostosowane do potrzeb osób z niepełnoprawnością znajduje się na parterze budynku, co powoduje konieczność pokonywania schodów oraz otwierania drzwi z samozamykaczami

- stanowisko pracy jest wyposażone w monitor ekranowy - czas pracy przy monitorze powyżej połowy dobowego czasu pracy, z naturalnym i sztucznym oświetleniem.

Zakres zadań

  • Pozyskuje kontakty medialne, utrzymuje kontakty z mediami oraz przygotowuje informacje prasowe.
  • Uczestniczy w działaniach związanych z budowaniem, utrzymywaniem i rozwijaniem komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, przygotowuje i tworzy treści dla kanałów komunikacji wewnętrznej m. in. w postaci newslettera, bloga, intranetu.
  • Uczestniczy w realizacji projektów popularyzatorskich i edukacyjnych, w tym bierze udział w organizacji wystaw, warsztatów, konferencji archiwalnych oraz przygotowaniu materiałów promocyjnych na te wydarzenia.
  • Uczestniczy w działaniach promocyjnych dla różnych grup odbiorców (m.in. kampanie online, kampanie social media, video, podcasty, materiały prasowe, wydarzenia branżowe).
  • Współpracuje z archiwami państwowymi w zakresie tworzenia komunikacji społecznej.
  • Wykonuje inne polecenia przełożonych w ramach posiadanych kompetencji i w zakresie zadań urzędu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe o profilu humanistycznym.
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach o podobnym charakterze i zakresie działania
(np. w obszarze komunikacji społecznej, promocji, public relations).
  • Biegła umiejętność pisania i redagowania tekstów o charakterze informacyjnym, w tym materiałów prasowych.
  • Znajomość rynku medialnego.
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się.
  • Biegła umiejętność posługiwania się aplikacjami komputerowymi w zakresie realizowanych zadań (co najmniej pakietu MS Office).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie w pracy dziennikarskiej i/lub redakcyjnej.
  • Znajomość technik i narzędzi PR.
  • Znajomość innego niż język angielski języka obcego na poziomie co najmniej B1.