kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 107077

Warunki pracy

  • Praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.

  • Reprezentowanie Urzędu na zewnątrz.

  • Stres, praca pod presją czasu.

  • Praca w budynku znajdującym się w centrum Warszawy, nieprzystosowanym dla potrzeb osób z niepełnosprawnością (bariery architektoniczne).

Zakres zadań

  • Uczestniczy w uzgodnieniach odnośnie zakresu oraz finansowania działań KPK Europejskiej Sieci Migracyjnej oraz przygotowaniu wniosku o grant oraz umowy grantowej na finansowanie działań KPK ESM w Polsce.
  • Współpracuje z Wydziałem Europejskiej Sieci Migracyjnej i Wydziałem Koordynacji Projektów Biura Szefa Urzędu w sprawach związanych z przygotowaniem, realizacją, sprawozdawczością i rozliczeniem umowy przyznającej grant na finansowanie działań KPK ESM w Polsce, a także innymi kwestiami związanymi z Funduszem Azylu, Migracji i Integracji.
  • Sprawuje formalny nadzór nad realizacją działań przewidzianych w umowie przyznającej grant na finansowanie działań KPK ESM w Polsce.
  • Prowadzi bieżący nadzór nad planowaniem i wydatkowaniem środków na potrzeby realizacji umowy grantowej na finansowanie działań KPK ESM w Polsce.
  • Współpracuje z Biurem Dyrektora Genaralnego w zakresie zabezpieczenia i wydatkowania środków finansowych na potrzeby realizacji i rozliczenia umowy grantowej na finansowanie działań KPK ESM w Polsce.
  • Przeprowadza, we współpracy z Wydziałem Europejskiej Sieci Migracyjnej, procedurę wyboru wykonawców dla zamówień, których wartość nie wymaga stosowania trybów przetargowych określonych w ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych, w ramach umowy grantowej na finansowanie działań KPK ESM w Polsce oraz bierze udział w pracach związanych z przygotowaniem dokumentacji przetargowej, dotyczącej działań wchodzących w zakres ww. umowy, w tym w szczególności pod kątem zgodności z wytycznymi danego funduszu, zakresem umowy oraz zabezpieczenia środków finansowych.
  • Współpracuje z instytucjami odpowiedzialnymi za wdrażanie, rozliczanie, audyt i kontrolę projektu oraz instytucjami partnerskimi.
  • Gromadzi i przechowuje dokumentację związaną z realizacją projektu wymaganą zgodnie z wytycznymi funduszu i umową grantową, a także przygotowuje i przekazuje dokumenty do archiwum zakładowego w zakresie prowadzonych spraw.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Znajomość zagadnień z zakresu przygotowywania, realizacji i rozliczania projektów.
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej.
  • Umiejętność obsługi arkusza MS Excel.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym - B2.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Samodzielność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - C1.
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych.
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.
  • Znajomość wytycznych Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.