kandydatów

Zlecenie Agent ubezpieczeniowy

Firma: PZU Życie SA miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska: * Aktywne pozyskiwanie Klientów, * Przygotowywanie rozwiązań zabezpieczających potrzeby finansowo- ubezpieczeniowe Klientów, * Przeprowadzanie analiz po spotkaniach z Klientami, * Pomoc Klientowi w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania z obszaru finansów lub ubezpieczeń. * Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i o wizerunek firmy * Uświadamianie Klientom ich sytuacji finansowej, poszerzanie świadomości ubezpieczeniowej. * Obsługa Klientów, którzy posiadają już rozwiązania finansowo- ubezpieczeniowe w naszej firmie. Wymagania: * Chęć osiągania ponadprzeciętnych wyników, * Łatwość nawiązywania kontaktów,, * Wykształcenie wyższe, * Gotowości do uczenia się, * Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji, * Dobra organizacja czasu pracy, Oferujemy: * Atrakcyjne wynagrodzenie, * Elastyczny czas pracy, * Możliwość rozwoju i długoterminowego budowanie ścieżki kariery, * Pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, * Szkolenia przygotowujące do pracy w nowej branży, na nowym stanowisku. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacjawarszawa3@gmail.com

Pozostałe oferty pracy w firmie PZU Życie SA
Zlecenie Specjalista Ubezpieczeniowo-Finansowy w firmie: PZU Życie SA miejsce pracy: Warszawa 11-01-2012

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-01-2012
Wyświetleń: 671