kandydatów

Etat Monter Mechanik Utrzymania Ruchu

Firma: Enki Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w  zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu, do pracy stałej na terenie Warki poszukujemy pracowników w specjalnościach:

Monter Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Radom
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie bieżących prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczno- ruchową,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
  • Montaż linii technologicznych i instalacji infrastruktury technicznej
  • Prace ślusarskie na warsztacie mechanicznym.
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy, zaangażowanie w pracę,
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności, doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane umiejętności spawalnicze TIG
  • Osoby początkujące w zawodzie również bierzemy pod uwagę
  • Możliwość zatrudnienia na pół etatu
  • Możliwość pracy w weekendy

Oferujemy
  • Ciekawą pracę przy realizacji projektów
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-09-2022
Wyświetleń: 89