kandydatów

Etat Office Manager

Firma: Frenzy Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7598763, z dnia 2022-10-03

Dom produkcyjny FRENZY odpowiada za prowadzenie kanału Polsat Games, tworzy wydarzenia związane z esportem i gamingiem, realizuje transmisje z rozgrywek i wdraża kampanie reklamowe. Za sukcesem firmy stoi młody i ambitny zespół rozumiejący widza.

Office Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie umów cywilno-prawnych zgodnie z obowiązującymi draftami w organizacji oraz procesowanie podpisów;
  • Kontrola i odpowiedzialność za proces obiegu korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej spółki;
  • Odpowiedzialność za proces obiegu dokumentów kosztowych dot. wydatków spółki oraz rozliczenia projektów;
  • Zarządzanie dokumentacją dotyczącą projektów;
  • Prowadzenie archiwum umów;
  • Wsparcie Biznesu w bieżących czynnościach administracyjnych;
  • Bieżąca współpraca z działem Kontrolingu Finansowego oraz Business Support;
  • Procesowanie wyjazdów służbowych, rezerwacja i zlecanie do płatności;
  • Administracja kartami dostępu oraz kartami parkingowymi dla Współpracowników;
  • Przygotowywanie i organizowanie spotkań wewnętrznych/zewnętrznych spółki oraz zarządzanie kalendarzem spotkań;
  • Wykonywanie bieżących czynności administracyjnych dla sprawnego funkcjonowania biura.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: zarządzanie, administracja, finanse);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność, dokładność, systematyczność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w miłej przyjaznej atmosferze;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B;
  • Wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-10-2022
Wyświetleń: 70