kandydatów

Etat Menedżer Sprzedaży

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Warszawa

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Menedżer Sprzedaży
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zbudowanie zespołu, którego celem będzie wsparcie sprzedaży części wizualnych
  • Zarządzanie, ustalanie celów i strategii sprzedażowej dla segmentu
  • Kontrolowanie realizacji strategii i monitorowanie wyników segmentu
  • Współpraca z siecią filialną w realizacji celów sprzedażowych
  • Wsparcie w sprzedaży całej oferty IC do warsztatów napraw powypadkowych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów, prezentacji i analiz

Do aplikowania zapraszamy osoby, które posiadają:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży
  • Umiejętność przygotowywania raportów i rozbudowanych analiz biznesowych
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
  • Dużą samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Realny wpływ na sposób realizacji strategii sprzedażowej dla segmentu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur wewnętrznych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne rozwijające kompetencje miękki i techniczne
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do nauki j. obcego, zniżki pracownicze na ofertę handlową)
  •  Nasze biuro mieści się w budynku Galerii Młociny, tuż przy węźle komunikacyjnym Młociny (metro, tramwaje, autobusy, parkingi, również bezpłatne)