kandydatów

Etat Analityk Systemowy

Firma: Payarto sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Warszawa
Na stanowisko
Analityk Systemowy

Payarto realizuje usługi doradcze i wdrożeniowe w ramach projektów technologicznych dla świata płatności. Skupiamy się na innowacyjnych produktach, rozwoju funkcjonalnym istniejących systemów oraz ich bieżącym utrzymaniu. Pracujemy z instytucjami finansowymi na całym świecie.

Zakres obowiązków
  • Analiza, projektowanie i dokumentowanie funkcjonalności oraz wymagań dla rozwijanego produktu
  • Udział w kształtowaniu procesów organizacji w zakresie projektowania nowych funkcjonalności (masz wpływ na to, jak pracujemy)
  • Uczestnictwo w kształtowaniu architektury rozwijanego produktu
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami deweloperskimi oraz produktowymi
Oferujemy
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w pełni zdalną lub stacjonarną z dwoma biurami do wyboru (małe lub duże)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół
  • Prywatny pakiet medyczny i program Multi-Sport
  • Work-life balance
Wymagania i oczekiwania
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość notacji BPM i UML
  • Znajomość technologii REST i narządzi do testowania (np. Postman, SoapUI, Swagger)
  • Praca z rozwiązaniami Jira, Confluence, Kibana
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności i doświadczenie w zakresie analizy potrzeb oraz wymagań funkcjonalnych klientów
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów oraz systemów IT
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na projektach informatycznych w roli analityka funkcjonalnego lub systemowego
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość Enterprise Architect (ewentualnie innego odpowiednika)
  • Doświadczenie w branży finansowej / płatniczej
  • Umiejętność pracy z kodem (głównie java)
  • Znajomość tematów UX/UI
W dokumencie prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych - zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (RODO).”