kandydatów

Etat Pracownik Produkcji

Firma: Dr Irena Eris S.A. miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 7607007, z dnia 2022-10-05

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Produkcja mas kosmetycznych zgodnie z opisem technologicznym
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Odważanie surowców zgodnie z receptura produkcyjną
  • Utrzymywania wysokich standardów jakościowych i bezpieczeństwa
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i w jego otoczeniu

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej (od poniedziałku do piątku)
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Premie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-10-2022
Wyświetleń: 97