kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 107706

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

-     praca przy komputerze.

-     nietypowe godziny pracy (w tym dyżury).

-     krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe.

-     praca pod presją czasu.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

-    budynek urzędu niedostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, brak podjazdów.

Zakres zadań

  • Administruje aplikacjami wspierającymi oraz zabezpieczającymi środowisko pracy użytkowników (w szczególności systemem antywirusowym, oprogramowaniem do zarządzania stacjami roboczymi, systemem druku podążającego, systemem do obsługi zgłoszeń od użytkowników, systemem elektronicznego obiegu dokumentów).
  • Obsługuje zgłoszenia IT (wspiera użytkowników, obsługuje błędy i nieprawidłowości systemu IT)
  • Konfiguruje i instaluje nowy sprzęt komputerowy oraz instaluje i aktualizuje oprogramowania na stacjach roboczych.
  • Bierze udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu zamówień publicznych (opiniuje dokumenty, przeprowadza odbiór przedmiotów zamówienia, przeprowadza rozeznanie rynku, szacuje wartość zamówienia, sporządza opis przedmiotu zamówienia.
  • Prowadzi elektroniczną ewidencję składników majątkowych IT.
  • Tworzy, konfiguruje i zarządza użytkownikami zasobami w ramach środowiska Active Directory.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w komórkach ds. administrowania systemami informatycznymi oraz obsługi/ rozwiązywania zgłoszeń lub w pracy w dziale informatycznym lub w pracy w obszarze wsparcia informatycznego pracowników
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość architektury PC, LAN, WAN, WLAN, TCPIP, systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows, pakietu biurowego Microsoft Office
  • Znajomość sprzętu komputerowego (RAM, CPU, laptopy, etc.)
  • Ogólna wiedza w zakresie obsługi komputera i oprogramowania
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa informacji
  • Orientacja na klienta/interesanta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu sieci LAN/WAN
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa informatycznego
  • Znajomość Microsoft Exchange
  • Znajomość usługi Microsoft Office 365
  • Umiejętność administrowania systemem EZD PUW
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne