Etat Specjalista Rozwoju i Notyfikacji Produktów Kosmetycznych

Firma: Grupa Neuca miejsce pracy: Warszawa

Specjalista Rozwoju i Notyfikacji Produktów Kosmetycznych
miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SRNPK/10/2022/W
Twój zakres obowiązków:
  • udział w tworzeniu i wprowadzaniu do obrotu produktów kosmetycznych oraz utrzymanie produktów na rynku,
  • wsparcie merytoryczne w zakresie komunikacji marketingowej dla nowych i istniejących produktów,
  • wsparcie merytoryczne przy opracowywaniu składu jakościowego,
  • wsparcie merytoryczne w zakresie niezbędnych badań dla nowych produktów,
  • kontrolowanie istniejących składów w oparciu o obowiązujące przepisy,
  • przygotowanie oznakowania produktów kosmetycznych, weryfikacja oznakowania i materiałów marketingowych,
  • koordynowanie procesu pozyskiwania dokumentacji produktu oraz weryfikacja dokumentacji,
  • budowanie skutecznej argumentacji merytorycznej,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych,
  • współpraca z dostawcami,
  • dbanie o bezpieczeństwo produktów,
  • śledzenie trendów rynkowych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (biotechnologia, farmacja, chemia lub pokrewne),
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie wdrażania produktów kosmetycznych,
  • znajomość przepisów prawa, obowiązujących wytycznych, zaleceń, zasad i wymagań, GMP oraz systemów zapewnienia jakości,
  • szybkie przyswajanie wiedzy,
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • samodzielność, radzenie sobie z wyzwaniami i trudnymi sytuacjami,
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi zespołami (marketing, dział jakości, zakupów),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • chęć rozwoju również z innymi niż kosmetyczne produktami (biobójcze, higieniczne),
  • chęć do ciągłego samokształcenia oraz rozwoju.
To oferujemy
  • zatrudnienie w firmie działającej w wielu obszarach rynku ochrony zdrowia. Ty będziesz zatrudniony bezpośrednio w spółce Synoptis Pharma, która jest podmiotem odpowiedzialnym za leki Rx, OTC, suplementy diety, wyroby medyczne i kosmetyki. Mamy już ponad 520 produktów w swoim portfolio!
  • możliwości rozwoju zawodowego i pogłębienie wiedzy,
  • wsparcie zespołu przy wdrożeniu w nowe obowiązki,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia – możesz rozpocząć pracę w godzinach 7.00-9.00,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań (laptop, smartfon),
  • dobrą atmosferę pracy w całej firmie - mamy certyfikat Great Place to Work,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów.
KIM JESTEŚMY?

Grupa NEUCA to jedna z największych firm medycznych, rozwijająca się w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia pacjentów.

W całej Polsce jest nas
6 tysięcy.

1/3
leków obecnych w polskich aptekach przeszła przez hurtownie NEUCA

75%
z nas uważa, że w firmie istnieją możliwości zaangażowania się w zadania i projekty pozwalające rozwijać nowe umiejętności