kandydatów

Etat Specjalista ds. Bezpieczeństwa

Firma: PZU Zdrowie S.A. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą
Jako jedna z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej często wyznaczamy kierunek dla całej branży. Stawiamy przy tym na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Dzięki skali i różnorodności naszej organizacji jesteśmy wyjątkowym pracodawcą dla profesjonalistów z różnym doświadczeniem zawodowym i różnymi kompetencjami. Tworzymy kulturę organizacyjną, która wspiera innowacje i współpracę między różnymi obszarami na terenie całego kraju.
Specjalista ds. Bezpieczeństwa
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 000014694
Twój zakres obowiązków:
  • Opiniowanie projektów/procesów biznesowych i dokumentów pod kątem zgodności z regulacjami wewnętrznymi zakresie bezpieczeństwa informacji oraz z przepisami prawa w tym RODO
  • Tworzenie procedur/instrukcji w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych
  • Wydawanie rekomendacji, definiowanie wymagań i udział we wdrażaniu rozwiązań organizacyjnych i informatycznych z zakresu ochrony danych osobowych
  • Przygotowywanie Informacji Zarządczych, materiałów szkoleniowych i informacyjnych
  • Przygotowanie i prowadzenie audytów procesorów w zakresie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych zgodnych z RODO
  • Nadzór nad procesem zarządzania uprawnieniami
Nasze wymagania:
  • Min. 3 lat pracujesz w obszarze ochrony danych osobowych
  • Masz wiedzę z zakresu organizacyjnych środków zabezpieczenia danych osobowych
  • Orientujesz się w najnowszych technologiach bezpieczeństwa danych stosowanych w systemach IT oraz powszechnie używanych rozwiązaniach chmurowych
  • Umiesz sporządzać regulacje wewnętrzne
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętnie rozwiązujesz problemy, jesteś zaangażowany, odpowiedzialny i samodzielny w realizacji powierzonych zadań
To oferujemy:
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team