kandydatów

Etat Konstruktor-projektant materiałów POS

Firma: UDS Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7617675, z dnia 2022-10-07

UDS Sp. z o.o. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

Konstruktor-projektant materiałów POS

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie materiałów POS, standy, display-e, opakowania z kartonu i tektury falistej;
  • Wykonywanie makiet i prototypów;
  • Wsparcie przy wykonywaniu dokumentacji technologicznej;
  • Przeprowadzanie i ocenę prób transportowych;
  • Współpracę w zakresie tworzenia instrukcji montażu standu;

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego/wyższego (preferowana uczelnia artystyczna np. wzornictwo przemysłowe);
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe( dla osób bez doświadczenia przygotowaliśmy specjalny cykl szkoleń przygotowujący do pracy)
  • Znajomości ArtiosCad lub innego programu do projektowania;
  • Swobodnego poruszanie się w środowisku MS Office;
  • Mile widziana znajomość programów do tworzenia wizualizacji  np. 3D Studio MAX Design, V-Ray, Cinema, Blender itp.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet medyczny;
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Duże możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.