kandydatów

Etat Twórca Smaków i Zapachów - Chemik

Firma: ForManWay miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twórca Smaków i Zapachów - Chemik
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 94/2022
Zadania:
  • Ocena nowych surowców i potencjału do ich wykorzystania w przyszłości
  • Wsparcie działu R&D jako ekspert techniczny oraz aktywne zaangażowanie w inicjatywach strategicznych w R&D
  • Pozyskiwanie szczegółowej wiedzy na temat globalnego zakresu prac badawczo-rozwojowych, projektów i harmonogramów dostarczanych produktów
  • Definiowanie luk w portfolio i technologiach w celu zaspokojenia potrzeb konsumentów
  • Kierowanie rozwojem technologii i wdrożeń w projektach regionalnych
  • Benchmarking rozwiązań konkurencyjnych
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi kontrahentami
Wymagania:
  • Tytuł: licencjat lub magister na jedynym z kierunków: inżynieria żywności, nauka o żywności, inżynieria chemicznej
  • Minimum 7-letnie doświadczenie jako praktyczny naukowiec sensoryczny/kierownik panelu w przemyśle tytoniowym lub pokrewnych
  • Wiedza na temat technik tworzenia aromatów
  • Dobra znajomość trendów na rynku wyrobów tytoniowych/pikantnych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie - poziom min. B2
  • Budowanie silnych relacji z klientami i proaktywne prowadzenie dużych projektów technicznych zakończonych wprowadzeniem na rynek
  • Umiejętność pracy w zespole z orientacją na klienta
  • Zarządzanie projektami, umiejętność efektywnego zarządzania czasem w zakresie nadzorowania wszystkich przydzielonych projektów i dotrzymywania terminów
  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych zagrożeń, luk itp. oraz opracowywania kreatywnych rozwiązań
Firma oferuje:
  • Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Otwarte środowisko pracy, zapewniające realny wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Indywidualne możliwości rozwoju zawodowego i kontakt z nowymi technologiami
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Biuro zlokalizowane koło Janek pod Warszawą
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.