kandydatów

Etat Testerka / Tester manualny

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Testerka / Tester manualny (mLeasing)

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: AM/004/1022

Oczekiwania:

  • doświadczenie w testowaniu systemów biznesowych
  • doświadczenie we wsparciu użytkownika biznesowego (obsługa zgłoszeń na helpdesku)
  • doświadczenie w testowaniu przyrostów oddawanych w sprintach (praca w Scrum)
  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych / przypadków testowych zgodnie z najlepszymi praktykami
  • skrupulatność, dokładność i dbałość o jakość oddawanych efektów pracy
  • nastawienie na sukces zespołu, brak konfliktowości, otwartość, komunikatywność
  • Mile widziane:
    znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność pisania zapytań SQL
    certyfikaty lub udokumentowane szkolenia w obszarze Quality Assurance (np. ISTQB)
    doświadczenie zdobyte w roli testera w branży leasingowej lub księgowej lub ubezpieczeniowej
    znajomość narzędzi do śledzenia błędów i zarządzania projektami: JIRA lub Azure DevOps (dawniej TFS)

Twoje zadania:

  • planowanie oraz wykonanie manualnych testów oprogramowania
  • uczestnictwo w pracach zespołu developerskiego pracującego w Scrum – planowanie prac, proponowanie ciekawych rozwiązań, testowanie przyrostów, prezentowanie rozwiązań, zbieranie feedbacku, wyciąganie wniosków i ciągłe doskonalenie
  • przygotowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych na UAT.
  • współpraca z developerami i analitykami w obszarze testów w celu uzyskania wysokiej jakości produktu

Oferujemy:

  • pracę hybrydową
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny Luxmed oraz kartę Multisport
  • kluby mBanku
  • wspieramy kulturę kreatywności - testerzy czynnie uczestniczą w kreowaniu rozwiązań, mają realny wpływ na to co będzie wytwarzane przez zespół.
  • Staramy się pracować w duchu Agile, co rozumiemy jako: ciągłe doskonalenie, efektywną współpracę i stosowanie podejścia empirycznego podczas rozwoju wytwarzanych produktów