kandydatów

Etat Specjalista od technologii kryptowalutowych

Firma: ProCryppto miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7634709, z dnia 2022-10-12

ProCryppto

Jesteśmy międzynarodową krypto-społecznością. Poszukujemy pracowników w p

Specjalista od technologii kryptowalutowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki

Zapewniamy własny opracowany model handlowy oraz wiele strategii handlowych (swing trading, intraday trading, scalping, spot trading, futures trading itp.) Zależy nam, aby nasi pracownicy dużo zarabiali, dlatego na koniec każdego miesiąca bierzemy dla siebie 20% zysku netto wszystkich pracowników. Zapewniamy również platformę handlową i wszystkie niezbędne narzędzia towarzyszące.

Wymagania

Nie ma znaczenia Twój wzrost, waga, narodowość, kolor skóry, język itp. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy jesteśmy tutaj, aby pracować z kryptowalutami

Kogo szukamy

Interesuje nas współpraca z osobami już doświadczonymi, ale jesteśmy również gotowi przeprowadzić kompleksowe szkolenie z zakresu pracy z kryptowalutami.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-10-2022
Wyświetleń: 61