kandydatów

Etat Rekruter IT

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Warszawa

Nasz zespół HR nieustannie się powiększa. Aktualnie z zapałem szukamy pozytywnej osoby, gotowej na wyzwania w obszarze rekrutacji IT.

Jeśli prowadzenie rekrutacji, sourcing na LN to jest to co lubisz robić; Szukasz pracy w fajnym, zgranym zespole, w firmie, w której będziesz mógł się rozwijać...

To aplikuj i dołącz do nas :-)

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars S.A. jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Rekruter IT
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Twoje zadania:

  • realizujesz projekty rekrutacyjne end to end na stanowiska z obszaru IT
  • planujesz i wdrażasz rozwiązania rekrutacyjne
  • poszukujesz kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod np. wyszukiwanie bezpośrednie, publikacje ofert pracy, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły
  • przygotowujesz Managerów do procesów rekrutacji
  • współpracujesz z HR Biznes Partnerami w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych
  • budujesz pozytywne relacje z kandydatami
  • wspierasz w realizacji różnorodnych projektów HR-owych

Jeśli:

  • przede wszystkim lubisz pracę w obszarze rekrutacji
  • posiadasz rok i więcej doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (m.in. z obszaru IT)
  • sprawnie korzystasz z narzędzi rekrutacyjnych (np. LN)
  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i cenisz pracę z ludźmi
  • szukasz stabilnej pracy w zgranym, pozytywnym zespole, który z roku na rok się powiększa
  • znasz język angielski

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie, która jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej i nr 7 na Świecie w obszarze części zamiennych do samochodów osobowych
  • Pracę w zgranym zespole - wspieramy się wzajemnie i dzielimy wiedzą
  • Efektywny onboarding oraz wdrożenie w obowiązki
  • Pracę hybrydową (3 dni z biura - 2 dni z domu; 2 dni z biura - 3 dni z domu)
  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość dostosowania lokalizacji pracy - nasze biura znajdują się w okolicach metra Młociny oraz w Cząstkowie Mazowieckim (niedaleko Łomianek).
  • Zniżkę na części w filiach należących do grupy Inter Cars S.A.
  • Szkolenia językowe oraz kompetencyjne