kandydatów

Etat Pomocniczy robotnik budowlany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/6136
OBOWIĄZKI:

- POMOC PRZY PRACACH BUDOWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH - MONTAŻ RUSZTOWAŃ - PRZYGOTOWANIE ZAPRAWY I BETONU - PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE BUDOWY, USUWANIE GRUZU, ROZGARNIANIAE ZAPRAWY I BETONU - przewidywany okres zatrudnienia : 3 lata - praca na terenie Łodzi i według zleceń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

możliwość wykonywania ciężkiej pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi