kandydatów

Etat Asystent ds. logistyki

Firma: Norcospectra Industries Sp. z o.o. miejsce pracy: Ciechanów

Grupa Norcospectra jest wiodącą marką na rynkach skandynawskich oraz środkowo i wschodnio - europejskich. Spółki wchodzące w skład grupy projektują, produkują i dostarczają swoim klientom wyjątkowe rozwiązania wyposażenia wnętrz sklepów i punktów usługowych. Od 1993 roku oferujemy zatrudnienie na polskim rynku pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent ds. logistyki
Miejsce pracy: Ciechanów
OPIS STANOWISKA
  • Wprowadzanie danych do systemu oraz raportowanie
  • Tworzenie dokumentacji logistycznej (wewnętrznej)
  • Obsługa klienta w zakresie statusu zamówień, udzielanie informacji zwrotnej klientom
  • Współpraca z innymi działami

WYMAGANIA

  • Znajomość Ms Office (głównie Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność , odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
CO OFERUJEMY?
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju i współpracy w środowisku międzynarodowym
  • Benefity okolicznościowe
  • Dobra atmosfera pracy :)