kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 108667

Warunki pracy

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin

  • wystąpienia publiczne związane z funkcjonowaniem komórki organizacyjnej

Zakres zadań

  • Wspiera proces planowania, przygotowania i monitorowania postępowań zakupowych i przetargowych w zakresie utrzymania i eksploatacji systemów teleinformatycznych GUGiK w tym postępowania realizowane ze środków Unijnych.
  • Procesuje wnioski o nadanie uprawnień dostępu do systemów oraz przygotowuje dokumentację związaną z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w tym zakresie.
  • Ewidencjonuje i rejestruje działania związane z obsługą umów utrzymaniowych związanych z realizacja zadań wydziału m.in. przy użyciu narzędzia HPSM.
  • Utrzymuje aktualną ewidencję zasobów infrastruktury teleinformatycznej będącej częścią SIG w tym informacje o gwarancjach i wsparciu technicznym.
  • Współpracuje z podmiotami świadczącymi usługi II i III linii wsparcia dla elementów infrastruktury SIG.
  • Współtworzy, aktualizuje i utrzymuje dokumentację środowiska teleinformatycznego GUGiK w tym w zakresie zgodności dokumentacji z regulacjami wewnętrznymi.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie pracy z narzędziami i systemami wspierającymi pracę biurową
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość przepisów Prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz przepisów o infrastrukturze informacji przestrzennej
  • znajomość obsługi i praktycznego zastosowania narzędzi pakietu Microsoft Office
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem użytkownikami w aplikacjach komputerowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętności obsługi systemu ITSM
  • znajomość dobrych praktyk w zarządzaniu usługami IT
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym