kandydatów

Etat Kierownik ds. rozwoju regionalnego

Firma: UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7656372, z dnia 2022-10-19

UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL

Firma "UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL" jest liderem rynku olejów wysokooleinowych i organicznych.

Kierownik ds. rozwoju regionalnego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Rozwój i wsparcie bazy klientów (Horeka, Retail). Osiąganie celów w zakresie ilościowej i jakościowej obsługi klienta. Realizacja wolumenu sprzedaży zgodnie z planami.
  • Spotkania, prezentacje i testy profesjonalnego oleju kuchennego z szefami kuchni, szefami marek.
  • Współpracuj z zespołami sprzedażowymi Dystrybutora (szkolenia, wyznaczanie celów, kontrola).
  • Tworzenie oferty handlowej i prowadzenie negocjacji.
  • Uzgodnienie warunków, podpisanie umów.
  • Nawiązywanie efektywnych relacji z klientami.
  • Zbieranie informacji rynkowych (warunki rynkowe, zapotrzebowanie konsumentów itp.)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży (grupa produktów będzie dodatkowym atutem), od 3 lat.
  • znajomość języka polskiego
  • Komunikacja
  • Ambicja
  • Gotowość do pracy w nowym perspektywicznym projekcie

Oferujemy

  • Oficjalne zatrudnienie zgodnie z prawem pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-10-2022
Wyświetleń: 92