kandydatów

Etat Pracownik biurowy w dziale logistyki

Firma: TIMTRANS sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7657092, z dnia 2022-10-19

Jesteśmy firmą świadcząca pełen wachlarz usług z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej.

Wierzymy, że fundament firmy tworzą profesjonalni, otwarci na nowe i dbający o swój rozwój zawodowy Pracownicy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy ambitnej osoby

Pracownik biurowy w dziale logistyki

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompletowanie dokumentów dotyczących dostaw, w tym pozyskiwanie i kontrola faktur zakupu i sprzedaży
  • Weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i rachunkowym.
  • Wprowadzanie do systemu komputerowego - dbałość o prawidłowość wprowadzania danych.
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji
  • Przygotowywanie dokumentów, zestawień i raportów dla księgowości.
  • Bieżąca organizacja, segregowanie, skanowanie, archiwizowanie dokumentów.
  • Wsparcie dla księgowości w prowadzeniu rozliczeń, w tym spedytorów.
  • Bieżące prace biurowe.
  • Kontakt z instytucjami i klientami firmy.
  • Samodzielne prowadzenie zleconych projektów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej
  • Znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Dokładność, zaangażowanie i samodyscyplina w pracy.
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole

  • Przyjazną atmosferę w pracy