Etat Rekruter Starszy specjalista ds. szkoleń technicznych / Trener

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Nasze firmowe wartości to Pasja i zaangażowanie, Partnerstwo, Wiarygodność, Lojalność, oraz Przywództwo przez przykład. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.eu skąd dowiesz się znacznie więcej o naszej działalności.

Rekruter Starszy specjalista ds. szkoleń technicznych / Trener
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Zarządzanie zakresem szkoleń technicznych w Centrum Szkoleniowym w Czosnowie.
  • Tworzenie, w tym treści oraz monitorowanie programu szkoleń
  • Współpraca z Działem Wyposażenia warsztatowego Inter Cars S.A.
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi tym: szkołami technicznymi, dostawcami, filiami w celu ustalania organizacji i harmonogramu szkoleń technicznych.
  • Prowadzenie prezentacji produktowych i technicznych.
  • Weryfikacja, tłumaczenie lub tworzenie tekstów technicznych.
  • Weryfikacja wiedzy uczestników i udział w procesie certyfikacji.

Oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu motoryzacji a w szczególności budowy oraz eksploatacji pojazdów samochodowych.
  • Wykształcenia o profilu technicznym
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenia w pracy z Klientami w obszarze wsparcia technicznego lub szkoleniowego.
  • Doświadczenia w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz szkoleń.
  • Samodzielności, kreatywności oraz wysokich kompetencji planowania.
  • Znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office w szczególności umiejętność tworzenia prezentacji.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kategorii B.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielność w realizacji projektów i realny wpływ na rozwój firmy
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie poszerzania kompetencji miękkich oraz specjalistycznych - indywidualnie dobranych do potrzeb
  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Lekcje nauki języka angielskiego
  • Rozbudowany system kafeteryjny
  • Zniżki pracownicze na ofertę handlową