kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7668216, z dnia 2022-10-24

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pełna obsługa pracowników z zakresu spraw kadrowych, w tym w szczególności pracowników naukowych;
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z trwaniem stosunku pracy i rozwiązywaniem stosunków pracy;
  • prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników Instytutu;
  • wydawanie zaświadczeń dotyczących stosunku pracy;
  • rozliczanie czasu pracy.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • prowadzenie spraw kadrowych dla około 250 pracowników;
  • znajomość pakietów biurowych MS Office, w szczególności Excel.

Mile widziane:

  • obsługa OPTIMED ERP HR;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • wynagrodzenie oparte o przepisy Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach.