kandydatów

Etat Psycholog kliniczny

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7668711, z dnia 2022-10-24

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Psycholog kliniczny

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Konsultacje i diagnostyka psychologiczna chorych,
  • Współpraca z lekarzem prowadzącym chorego,
  • Udzielanie wsparcia psychologicznego rodzinom chorych.

Wymagania

  • Tytuł zawodowy psychologa oraz specjalizacja I lub II stopnia w dziedzinie psychologia kliniczna lub tytuł specjalisty w dziedzinie psychologia kliniczna,

  • Staż pracy co najmniej 5 lat,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Wynagrodzenie oparte o przepisy Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy.