kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Pruszków

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Pruszków
Zadania:
  • Kadrowo-płacowa obsługa pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, akt osobowych, ewidencji czasu pracy;
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Naliczenie wynagrodzeń oraz innych świadczeń;
  • Prowadzenie zgłoszeń i rozliczeń z ZUS, US, GUS, PPK.
  • Obsługa programów kadrowo-płacowych (Optima, Płatnik);
  • Weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym;
  • Nadzorowanie poprawności ewidencji czasu pracy.
Wymagania:
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń, w firmie zatrudniającej min 50 osób
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu kadr i płac (znajomość równoważnego czasu pracy będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej
  • Doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń; przepisów podatkowych, składkowych oraz prawa pracy;
  • Sprawne posługiwanie się programem Optima i Płatnik;
  • Bardzo dobra organizację pracy, skrupulatność i postawa pro-aktywna.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość hybrydowej formy pracy
  • Możliwość poszerzania swojego doświadczenia w obszarze kadr i płac;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Udział w projektach, takich jak doskonalenie i rozwój narzędzi kadrowo-płacowych oraz innych HR-owych przedsięwzięciach;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop);
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się Organizacji
  • Ambitne wyzwania i rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę