kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. reklamacji i obsługi klienta

Firma: Eurorent Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Sixt rent a car zatrudni
pracownika na stanowisku

Młodszy Specjalista ds. reklamacji i obsługi klienta
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • ustosunkowywanie się do zapytań reklamacyjnych, mailowa korespondencja z klientem

  • obsługa klienta w zakresie rezerwacji krajowych i zagranicznych (e-mailowa, telefoniczna)

  • rejestracja przyjmowanych zgłoszeń oraz raportowanie ich ilości

  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta

  • mile widziana praktyczna wiedza dotycząca badań jakościowych: NPS, CES

  • aktywna współpraca z pracownikami pozostałych działów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) B2; znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • min. 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta
  • wykształcenie min. średnie
  • dokładność i wnikliwość
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia plus system premiowy
  • umowę zlecenie bądź umowę o pracę, w zależności od preferencji kandydata
  • dogodną lokalizację biura – Saska Kępa
  • ciekawą pracę w dynamicznym, trzyosobowym zespole
  • najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • pakiet medyczny
  • owoce do biura
  • zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej